Kategoriler

NEDEN BİZ

Değerli müşterilerimiz 40 yılı aşkın pırlantalı takı üretimi , kişiye özel mücevher tasarımıyla İstanbul ve yakın birkaç ildeki müşteri portföyümüzü genişleştmek için 2014 yılında kurduğumuz  www.armpirlanta.com ve Türkiye'nin seçkin pazaryeri sitelerinde  Edirne'den Van'a kadar tüm Türkiye'ye hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz .

Ticari hayattaki başarının birinci kuralının %100 müşteri memnuniyeti odaklı olduğundan tüm çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz .

Mücevher alışverişi alıcının satıcıya güveni üstüne kurulmuştur. Güven duyduğunuz kuyumcudan alışveriş yapmak sizin faydanıza olacaktır .

Müşteri memnuniyeti adına tüm ürünlerimizde fiyat performans kalite denklemini özenle kurmaktayız . Bu konuda oldukça iddialıyızdır .

Portföydeki müşterilerimize bizi tercih ettikleri ve devamlılık sağladıkları için teşekkür ederiz .

Sizin ve ailenizin kuyumcusu olmaya en favori adayız . Bugüne kadar alışverişinden memnun olmayan müşterimiz olmadığı gibi internetteki hiçbir şikayet mecrasında ARM PIRLANTA adı geçmemiştir . 

Sizde yüzlerce trend pırlanta, tektaş pırlanta ,baget pırlanta , 5 taş pırlanta , pırlanta kolye ,pırlanta küpe ,pırlanta bileklik , coronet , yeni nesil pırlanta yüzük modellerimizden birini seçebilirsiniz veya beğendiğiniz  hayalinizdeki bir mücevheri güvenle elde edebilirsiniz.

 

                                                                                         Saygılarımızla

                                                                          ARMAN MIHCIYAN

                                                                                                       ARM PIRLANTA

GA4 (267956908