Arm Pırlanta Ayrıcalıkları

Arm Pırlanta Ayrıcalıkları

13.01.2018
Arm Pırlanta e-ticaret sitesi olarak siz müşterilerimize özel ayrıcalıklarımızdan belirtmek isteriz .

 

%100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmak Temel Prensipimizdir 

Değerli müşterilerimiz 30 yılı aşkın pırlantalı takı üretimi , kişiye özel mücevher tasarımıyla İstanbul ve yakın birkaç ildeki müşteri portföyümüzü genişleştmek için 2014 yılında kurduğumuz  www.armpirlanta.com ve Türkiye'nin seçkin pazaryeri siteleri Edirne'den Van'a kadar tüm Türkiye'ye hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz . Ticari hayattaki başarının birinci kuralının %100 müşteri memnuniyeti odaklı olduğundan tüm çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz . Müşteri memnuniyeti adına tüm ürünlerimizde fiyat performans kalite denklemini iyi kurmaya özen göstermekteyiz .Bugüne kadar alışverişinden memnun olmayan müşterimiz olmadığı gibi internetteki  hiçbir şikayet portalında ARM PIRLANTA'nın adı geçmemiştir .  Sizde yüzlerce trend yakut , zümrüt , safir ,elmas ve pırlantalarla bezenmiş , tektaş yüzük , 5 taş yüzük , küpe , bileklik , kolye  , tektaş görünümlü coronet modellerimizden birini seçebilir veye beğendiğiniz hayalinizdeki bir mücevheri güvenle elde edebilirsiniz. 

 

Tüm ürünlerde inci küpe hediyemizdir

365 gün hediyemiz olan İnci küpe   

Altlimitsiz tüm alışverişlerinizde HEDİYEMİZDİR . (925 ayar gümüş + doğal kültür incisi 8mm )

 

Ücretsiz Sigortalı Kargo Hizmeti

ARM PIRLANTA ürünlerinin tamamı sizin elinize ulaşana kadar kendi değeri üzerinden sigorta ettirilip size ulaşır .

Türkiye'nin neresinde olursanız olun satın aldığınız ürün elinize güvenli bir şekilde ulaşır .

Tüm kargo ve sigorta ücretleri ARM PIRLANTA ' ya aittir .

 

%100 Doğal Orijinal Pırlanta 

 

Tüm ürünlerimiz hepsi kendine özel uluslararası normlarda hazırlanmış %100 orjinal pırlanta sertifikalarıyla satış sunulmuştur

karat renk temizlik maden ayarı gramı ayrı ayrı belirtilmektedir .

 

İade ve Garanti Hizmetimiz 

GARANTİ ŞARTLARI

Bütün ürünlerimiz 2 yıl boyunca bakım onarım + yüzük ölçüsü + kolye zincir ölçüsü

garanti kapsamındadır .

ARM PIRLANTA %100 müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir .

Üretici firma olmamız avantajıyla garanti süresi 2 yıl olmasına rağmen bizden satın aldığınız

ürünlerdeki bakım , onarımı zaman aşımı olmaksızın yapıyoruz .

Aldığınız ürünlerin bakım onarımını yüzük ölçüsü , kolye zincir ölçüsünü firmamıza

yaptırınız diğer bir kuyumcu veya kuyumcu tamircisine yaptırılıp zarar gören ürünler ,

kullanım hatalarından doğan ürünün ezilmesi olağan dışı zarar görmesi garanti kapsamında değildir. 

Garanti kapsamında yapılan işlemlerde  yüzük ölçüsü ,cila bakım vs herhangi bir

ücret talep edilmemektedir ancak bize ulaştırılan kargolarda kargo ücretinin müşteri 

tarafından ödenmesi gerekmektedir .

İADE ve İPTAL

Sipariş verdiğiniz ürün henüz kargoya verilmemişse irtibata geçip hemen iptal edebilirsiz.

Elinize ulaşmış ürünler için 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanıp iade edebilir veya başka bir

ürünle değişim yapabilirsiniz ,ölçü yapılan , özel yazı yazılan ürünler iadeye engel olmaz,

iade etme talebinizi irtibata geçerek bildirip teslim aldığınız

ürünü , faturasını, sertifikasını , kutusunu vb bütün materyallerin tarafımıza yollamanızın ardından

yapılan kontrolden sonra iade işlemi onaylanır . 3 iş günü içinde paranız kredi kartına ,havale

ettiyseniz hesabınıza yollanır .14 gün içinde koşulsuz iadesi ile %100 para iadesi yapılmaktadır .

 

%100 Güvenli Alışveriş 

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, firmamız tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın adres çubuğunda bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Not: İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin. Firmamıza ait tüm online alışveriş sitelerimizde bize ait tüm bilgiler ve firma yerini belirten kroki açık olarak belirtilmiştir.


E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri'ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.